وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربر *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

فیلدها با ستاره (*) مشخص شده اند مورد نیاز است.
نام *
نام کاربر *
کلمه عبور *
تائید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تأیید ایمیل *
کپچا *
Reload Captcha

  افزایش اعتبارات صندوق امداد ولایت/مبلغ وام‌ها زیاد شد

  مجید باجلان مجید باجلان
  مدیرعامل صندوق امداد ولایت به افزایش۳۰ درصدی اعتبارات صندوق امداد ولایت اشاره کرد و گفت: مبلغ تمامی وام‌ها افزایش یافته است.

   مجید باجلان در گفتگو با خبرنگار اکسون نیوز در مورد افزایش اعتبارات صندوق امداد ولایت گفت: اعتبارات ما در سال جاری از افزایش خوبی برخوردار شده به طوریکه از ۱۵۰۰ میلیارد تومان به ۲ هزار میلیارد تومان رسیده است.

   وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در قالب وام به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده است، گفت: قرار است تا پایان سال جاری ۴۰۰ هزار خانوار این وام را دریافت کنند.

  وی گفت: سرانه وام های پرداختی با توجه به افزایش اعتبارات زیاد شده است به طوری که وام تامین مسکن از ۲۰ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته و وام اشتغال به ۵۰ میلیون تومان، وام کارگشایی به ۱۰ میلیون تومان و همچنین وام ودیعه مسکن نیز به ۲۰ میلیون تومان رسیده است.

  مدیرعامل صندوق امداد ولایت در خصوص تامین اعتبارات این صندوق اظهار داشت: یک ریال هم از بودجه عمومی در صندوق امداد ولایت استفاده نمی کنیم و تمامی اعتبارات از بودجه سپرده‌های خیرین و سپرده‌های منابع امداد و همچنین بخش اعظمی از این اعتبارات نیز از محل فروش ساختمان سوهانک تامین شده است.

  باجلان با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹۰ هزار نفر وام دریافت کردند، گفت: نیمی از بودجه این صندوق  تا کنون تخصیص پیدا کرده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال بتوانیم بیشتر از ۲ هزار میلیارد تومان را نیز تامین و وام پرداخت کنیم.

  به گفته وی، وام تا سقف ۵ میلیون تومان بدون کارمزد ارائه می شود و و امیدواریم بتوانیم تکلیف کمیته امداد را که ترویج فرهنگ قرض الحسنه اسلامی را بیشتر از گذشته در جامعه عملیاتی کنیم.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 آبان 1398
  مدیر سایت

  هدف از راه اندازی این پایگاه خبری تحلیلی، به سرانجام رساندن یك رسالت مهم و جهادی مقدس بنام آگاه سازی جامعه است.

  https://axonnews.ir

  نظر دادن

  اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم را که با ستاره (*) نشان داده شده وارد کنید. کد HTML مجاز نیست

  Ad Sidebar
  Ad Sidebar-3