وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربر *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

فیلدها با ستاره (*) مشخص شده اند مورد نیاز است.
نام *
نام کاربر *
کلمه عبور *
تائید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تأیید ایمیل *
کپچا *
Reload Captcha

  نشست مشترک یاوران شورای محلات منطقه چهار شهرداری شیراز برگزار شد مطلب ویژه

  اولین نشست مشترک « فرخ زاده عضو و ناظر شورای اسلامی شهر شیراز در منطقه چهار شهرداری و تذروی رئیس کمیته یاوران شورا با یاوران شورای محلات این منطقه با حضور رستم زاده شهردار و دیگر مسئولین منطقه به منظور معارفه ناظر شورا برگزار شد.

   رئیس کمیته یاوران شورای شهر هدف از تشکیل این جلسه را ارتباط نزدیک شورا ، شهرداری و یاوران محلات دانست و گفت: پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات محلات در اولویت امور خواهد بود و همکاری و همدلی هر چه بیشتر یاوران شورا محلات با شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد.

  وی اظهار داشت: از یاوران شورا به عنوان معتمدین مردم و بازوی توانمند شهرداری در سطح محدوده منطقه چهار در محلات درخواست دارم تا همواره مشکلات مردم را انتقال داده و با جدیت پیگیر حل آنها باشند و وظیفه خود میدانم به جد پیگیر مطالبات تا زمان رسیدن به نتیجه باشم.
  این عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به وسعت بسیار زیاد منطقه چهار و دارا بودن ۲۱ محله اظهار امیدواری کرد: با همراهی و همفکری شهروندان و یاوران شورا با یک ارتباط دوستانه ، به عنوان نمایندگان مردم در محلات که نقش ارزشمندی را ایفا می‌کنند بتوانیم در جهت نیل به اهداف قدم برداشته و نیازهای محلات را برطرف کنیم و اعضای محترم شورای شهر هم به این مهم اهتمام ویژه خواهند داشت.

  یاوران شورا می بایست همانند یک سازمان بزرگ مردم نهاد عمل کرده و حلقه اتصال بین مدیریت شهری و شهروندان باشند.

  فرخ زاده ناظر شورا در منطقه چهار در ادامه این نشست ضمن قدردانی از حضور یاوران شورا در این جلسه گفت: شهرداری در راستای رسیدن به اهداف بلند مدت خود و جلب رضایت شهروندان نیاز به همکاری یاوران شورا به عنوان نمایندگان مردم در محلات دارد تا بتوانیم مشکلات و مسائل مربوط به محلات را از این طریق شناسایی و با برنامه ریزی های دقیق و اثر بخش با اولویت‌بندی در رفع آنها تلاش کرد.

  فرخ زاده ساز و کارهای مشارکت اجتماعی شهروندان در مدیریت شهری را ویژه دانست و گفت: همکاری یاوران شورا در آموزش و فرهنگ سازی در زمینه جلب مشارکت های شهروندان در محلات امری ضروری است .

  وی افزود: یاوران شورا می بایست همانند یک سازمان بزرگ مردم نهاد عمل کرده و حلقه اتصال بین مدیریت شهری و شهروندان باشد و از ورود به مسایل خارج از چارچوب قانون که می توانند منشاء فساد باشند دوری کنند.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 31 شهریور 1400

  نظر دادن

  اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم را که با ستاره (*) نشان داده شده وارد کنید. کد HTML مجاز نیست

  Ad Sidebar
  Ad Sidebar-3