وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربر *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

فیلدها با ستاره (*) مشخص شده اند مورد نیاز است.
نام *
نام کاربر *
کلمه عبور *
تائید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تأیید ایمیل *
کپچا *
Reload Captcha

  عضو شورای اسلامی شهر شیراز:

  انتخاب مدیران و خصوصا مدیریت کلان غیر بومی برای استان پهناور فارس در عمل توهینی به ظرفیت ها و مردم فارس است   مطلب ویژه

   طرح ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت و نگاه به احداث محیط مسکونی در حاشیه و حریم شهرها خصوصا در مراکز استان ها ایده ای بسیار خطرناک است.

  رییس کمیسیون شیراز سومین حرمین اهل بيت (ع) با بيان این كه طرح ساخت یک میلیون مسکن در سال توسط دولت و نگاه به احداث محیط مسکونی در حاشیه و حریم شهرها خصوصا در مراکز استان ها ایده ای بسیار خطرناک است، گفت : افزایش مساحت شهرها بدون برنامه ریزی و بدون اجرای فضاهای خدماتی، آموزشی و فرهنگی و امنیتی و دیگر زیر ساخت ها قطعا در دراز مدت مشکلات فروانی را به دنبال خواهدداشت.
  رضا محمديان ، توجه ویژه به بازسازی و نوسازی ها بافت های فرسوده درون شهرها و اختصاص تسهیلات تشویقی و وام های کم بهره را بسيار مهم و موثر دانست وافزود: نگاه ویژه به توسعه زیر ساخت های شهرهای کوچک و روستاها خصوصا در مناطق محروم از طريق احداث مسکن در آن ها و تشویق به مهاجرت معکوس با توجه به امکان زمینه سازی اشتغال و زندگی خصوصا برای قشر جوان با سرمایه گذاری های خیلی کمتر نسبت به شهر های بزرگ می تواند حتی غیر از پهنه بندی جمعیتی صحیح ، در افزایش تولید داخلی موثر باشد.
  وي در بخشي ديگر از سخنانش با اشاره به مباحث مطرح شده در بحث انتخاب استاندار فارس، گفت: از نمایندگان فارس توقع داريم تمام تلاش خود را برای انتصاب استاندار و مدیران بومی به کار گيرند و از وزیر کشور نیز که خود از مفاخر خطه فارس هستند توقع است از بین افراد پیشنهادی گزینه مناسبی را انتخاب نمایند و نه از بین رفقای غیر فارسی خود!
  محمديان تصريح كرد: انتخاب مدیران و خصوصا مدیریت کلان غیر بومی برای استان پهناور فارس که به فرمایش مقام معظم رهبری باید درقله باشد در عمل توهینی به ظرفیت ها و مردم فارس بوده و موجبات از دست دادن فرصت ها را کما فی السابق تکرار می کند.
  عضو شوراي اسلامي شهر شيراز در ادامه از مدیران و پرسنل شهرداری خواست با توجه به وضعیت موجود دچار روزمرگی و بلاتکلیفی نبوده و هر کدام در هر پایگاهی که هستند تمام تلاش خود را در جهت به حرکت در آوردن پروژه های خدماتی و عمرانی به کار گرفته زيرا مردم شریف شیراز و جایگاه سومین حرم اهل بیت (ع) شایسته تلاش و خدمت مضاعف است
  وي اظهار اميدواري كرد؛ با تدبیرسریعتر وزیرکشور و همکارنم درشورای اسلامی شهر هرچه سریعتر ابهام تعیین تکلیف مدیریت شهرداری به پایان رسد.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
  آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 شهریور 1400

  نظر دادن

  اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم را که با ستاره (*) نشان داده شده وارد کنید. کد HTML مجاز نیست

  Ad Sidebar
  Ad Sidebar-3