وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربر *
کلمه عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد یک حساب کاربری

فیلدها با ستاره (*) مشخص شده اند مورد نیاز است.
نام *
نام کاربر *
کلمه عبور *
تائید رمز عبور *
پست الکترونیک *
تأیید ایمیل *
کپچا *
Reload Captcha

  معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز:

  ۳۰ درصد تسهیلات تشویقی برای مؤدیانی که بدهی خود را تا ۵ آبان پرداخت کنند مطلب ویژه

  معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیرازگفت: مؤدیانی که درخواست صدور پروانه ساختمانی یا پایان کار ساختمانی دارند یا تمایل به پرداخت کلیه عوارض ساخت و ساز ملک شان را دارند، چنانچه تا ۵ آبان نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند می‌توانند از ۳۰ درصد تسهیلات تشویقی بهره‌مند شوند.

  محمدهادی هاشم پور با بیان اینکه این کاهش تنها شامل کسانی می‌شود که بدهی خود را به صورت نقدی و یک جا پرداخت کنند، گفت: مهلت بهره مندی از کاهش ۳۰ درصدی محدود و غیر قابل تمدید است و این اقدام تنها در راستای اتخاذ سیاست‌های حمایتی و تشویقی برای رونق ساخت و ساز‌های شهر شیراز و ارایه تسهیلات لازم در این خصوص و وصول درآمد‌های شهرداری شیراز در سال ۱۴۰۰ است.
  وی مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض و بهای خدمات را عامل بهبود خدمات شهری دانست و افزود: بی شک این مشارکت می‌تواند شهر را ضمن برخورداری از اقتصادی پویا و پایدار، در مسیر دستیابی به شاخصه‌های توسعه یافتگی و همچنین گسترش زیرساخت‌های عمرانی، رفاهی و خدماتی یاری کند.
  معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز در پایان افزود: شهروندان و سرمایه‌گذاران می‌توانند از فرصت پیش‌آمده برای پرداخت نقدی بدهی خود اقدام کنند و امید است در سالی که بر لزوم پشتیبانی و مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری تاکید شده است این تخفیف، محرک خوبی در امر ساخت‌وساز و سرمایه‌گذاری در شهر باشد.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
  آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 شهریور 1400

  نظر دادن

  اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات لازم را که با ستاره (*) نشان داده شده وارد کنید. کد HTML مجاز نیست

  Ad Sidebar
  Ad Sidebar-3